Monika Jagodzińska

Uzależniony. Droga do trzeźwości

Okładka
Poruszająca powieść, która zawiera przestrogę przed życiem na haju. Uświadomimy sobie, że przygodę z narkotykami łatwo zacząć, ale po pewnym czasie nie sposób jej zakończyć. Uzależnienie to bowiem bezwzględna pułapka, z której trudno się wydostać.

Przyjdzie nam poznać historię Adama. Ten młody chłopak nierozważnie rozpoczął eksperymentowanie z narkotykami. Początkowo wystarczały mu skręty. Z czasem organizm zaczął jednak dopominać się silniejszych używek. Narkotyczny głód bez reszty opanował ciało i umysł Adama. To dlatego zdobycie pieniędzy na kolejne dawki determinowało jego działania. Niestety, fundusze nie tak łatwo zdobyć, więc bohater zdecydował, by sięgnąć po tańsze od zioła dopalacze. W ten sposób Adam zaczął się staczać na samo dno. Ćpanie okazało się ważniejsze od wszystkich i wszystkiego.

By powrócić na dawną, ”trzeźwą” ścieżkę Adam musi odbyć długą i żmudną drogę. Przekonamy się, że wyzwolenie się ze szponów uzależnienia wymaga szczerości z samym sobą. Jednocześnie poznamy zasady funkcjonowania różnych ośrodków odwykowych w Polsce. Tym samym, fabuła tej książki może stać się formą przestrogi.

Ilość stron: 340

Opublikowana: 21 wrzesień 2020

Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok